Szkoła średnia

Zajęcia te są skierowane m.in. dla osób z przedziału wiekowego 15-19 lat oraz osób dorosłych, które kończą szkołę średnią oraz przygotowują się do egzaminu maturalnego.

Przeprowadzane będą pod indywidualne potrzeby każdego ucznia zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami rodziców oraz uczniów.

Na lekcjach możemy utrwalać bieżący materiał, przygotowywać się do kartkówek, sprawdzianów, odpowiedzi ustnej, odrabiać prace domowe, nadrabiać zaległości z lat poprzednich, przygotowywać się do konkursów matematycznych, egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, egzaminów poprawkowych itd.

Jeśli chodzi o formę zajęć, to proponuję tradycyjne nauczanie matematyki – korepetycje z dojazdem do ucznia oraz nowoczesne metody nauczania matematyki z wykorzystaniem technologii informatycznych m.in. komputerowych programów edukacyjnych takich jak: „Multimedialne lekcje matematyki dla szkół ponadgimnazjalnych EduROM”, które będą uruchamiane na posiadanym przeze mnie tablecie.

Posiadam również różne pomoce dydaktyczne tj. tablice matematyczne, arkusze maturalne dla poziomu podstawowego i rozszerzonego, niektóre podręczniki do szkół średnich oraz bryły geometryczne, które ułatwiają zrozumienie uczonego materiału a co najważniejsze rozwijają wyobraźnię uczniów.

Obejrzyj CENNIK.

Oferta edukacyjna
O firmie
Kontakt
Aneta Żyła

602 348 693