Szkoła podstawowa

Zajęcia te są skierowane m.in. dla osób z przedziału wiekowego 6-12 lat.

Przeprowadzane będą pod indywidualne potrzeby każdego ucznia zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami rodziców.

Na lekcjach możemy utrwalać bieżący materiał, przygotowywać się do kartkówek, sprawdzianów, odpowiedzi ustnej, odrabiać prace domowe, nadrabiać zaległości z lat poprzednich, przygotowywać się do konkursów matematycznych , sprawdzianu trzecioklasisty oraz testu szóstoklasisty, egzaminów poprawkowych itd.

Jeśli chodzi o formę zajęć, to proponuję tradycyjne nauczanie matematyki – korepetycje z dojazdem do ucznia oraz nowoczesne metody nauczania matematyki z wykorzystaniem technologii informatycznych m.in. komputerowych programów edukacyjnych takich jak: „Multimedialne lekcje matematyki dla klas 4-6 EduROM”, oraz gry matematycznej „Cyferki”, które będą uruchamiane na posiadanym przeze mnie tablecie.

Pamiętaj Rodzicu: nauka matematyki w szkole podstawowej jest najważniejsza, gdyż jeśli na tym poziomie uczeń zrobi sobie zaległości np. w działaniach w słupku, umiejętnym stosowaniu tabliczki mnożenia – ciągną się one przez kolejne lata nauki. Powoduje to narastające problemy z matematyką, dlatego też większość osób nie lubi tego przedmiotu w szkole, bo jest po prostu trudny, przez nagromadzone zaległości. Nie czekaj aż Twoje dziecko będzie miało w gimnazjum problemy z matematyką, pomóż mu już dziś.

Obejrzyj CENNIK.

Oferta edukacyjna
O firmie
Kontakt
Aneta Żyła

602 348 693