Szkoła podstawowa

Zajęcia te są skierowane m.in. dla osób z przedziału wiekowego 6-14 lat.

Przeprowadzane będą pod indywidualne potrzeby każdego ucznia zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami rodziców.

Na lekcjach możemy utrwalać bieżący materiał, przygotowywać się do kartkówek, sprawdzianów, odpowiedzi ustnej, odrabiać prace domowe, nadrabiać zaległości z lat poprzednich, przygotowywać się do konkursów matematycznych , egzaminu ósmoklasisty i egzaminów poprawkowych itd.

Jeśli chodzi o formę zajęć, to proponuję tradycyjne nauczanie matematyki – korepetycje z dojazdem do ucznia oraz nowoczesne metody nauczania matematyki z wykorzystaniem technologii informatycznych m.in. komputerowych programów edukacyjnych takich jak np.: „Multimedialne lekcje matematyki dla klas 4-6 EduROM”, oraz dydaktyczne gry matematyczne, które będą uruchamiane na posiadanym przeze mnie tablecie.

Posiadam również różne pomoce dydaktyczne tj. tablice matematyczne, przykładowe arkusze egzaminacyjne oraz bryły geometryczne, które ułatwiają zrozumienie uczonego materiału, a co najważniejsze rozwijają wyobraźnię uczniów.

Pamiętaj Rodzicu: nauka matematyki w szkole podstawowej jest najważniejsza, gdyż jeśli na tym poziomie uczeń zrobi sobie zaległości np. w działaniach pisemnych, umiejętnym stosowaniu tabliczki mnożenia – ciągną się one przez kolejne lata nauki. Powoduje to narastające problemy z matematyką, dlatego też większość osób nie lubi tego przedmiotu w szkole, bo jest po prostu trudny, przez nagromadzone zaległości. Nie czekaj aż Twoje dziecko będzie miało w szkole średniej problemy z matematyką, pomóż mu już dziś.

Obejrzyj CENNIK.

Oferta edukacyjna
O firmie
Kontakt
Aneta Żyła

602 348 693