O mnie

Nazywam się Aneta Żyła.

Od samego początku mam rozszerzony kontakt z matematyką. Brałam udział w licznych konkursach matematycznych, m.in. konkursie ,KANGUR”. Matematyka stała się moim ulubionym przedmiotem w szkole. W liceum wybrałam profil m.in. z rozszerzoną matematyką, na maturze również zdawałam rozszerzenie z tego przedmiotu.

Aby nie zakończyć przygody z matematyką, wybrałam się na studia o kierunku „Matematyka” na Uniwersytecie Wrocławskim. W trakcie studiów prowadziłam zajęcia w ramach tzw. „TUTORNI”, które miały na celu pomoc studentom pierwszych lat w nauce podstawowych przedmiotów prowadzonych w ramach studiów.

W ramach wolontariatu prowadziłam w semestrze zimowym 2011/2012 kółko matematyczne oraz zajęcia dodatkowe w Gimnazjum w Kończycach Wielkich. Cieszę się, że mogłam pomóc młodym osobom zrozumieć tajemnice matematyki oraz z frekwencji i zaangażowania uczniów na prowadzonych przeze mnie zajęciach.

Podnosząc w dalszym ciągu swoje kwalifikacje ukończyłam kurs pedagogiczny, dzięki któremu poszerzyłam swoja wiedzę nt. mechanizmów uczniowskich, pracy nauczyciela itp.

W latach 2013-2018 od stycznia do kwietnia prowadziłam w grupach około 15 - osobowych kurs przygotowujący do matury z matematyki na poziomie podstawowym. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs zdały egzamin dojrzałości.

Przebieg mojego wykształcenia zamieszczam poniżej.

 • Politechnika Wrocławska, Wydział Informatyki i Zarządzania na kierunku Zarządzanie, X.2009- VII.2011;
 • Uniwersytet Wrocławski, Wydział Matematyki i Informatyki na kierunku Matematyka, X. 2006- IX.2010;
 • Liceum Ogólnokształcące im. II Armii Wojska Polskiego w Trzebnicy Profil: matematyczno - fizyczno- informatyczny X.2003- V. 2006

 • Prowadzę od 2.08.2012r. jednoosobową działalność gospodarczą, która zajmuje się udzielaniem korepetycji z matematyki z dojazdem do ucznia.

  Jestem nauczycielem matematyki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hażlachu od roku 2015.

  Oferta edukacyjna
  O firmie
  Kontakt
  Aneta Żyła

  602 348 693